شرکت خدمات مسافرت هوایی ، گردشگری و زیارتی طلوع یاران اولین شرکت خدمات مسافرتی شمال خوزستان بوده که در سال ۱۳۷۸ تاسیس و با چندین سال تجربه موفق در صنعت گردشگری و با عنایت به آگاهی و تجربه ی نیروهای متخصص در بخش های مختلف، سعی در ارائه خدمات بهتر و اخذ رضایت مندی بیشتر مسافرین خود را دارد. نامی آشنا در صنعت گردشگری شهرستان دزفول می باشد که به صورت تخصصی بر روی انواع تورهای سیاحتی ، زیارتی ، طبیعت گردی و تورهای خارجی کار میکند. کیفیت تورها در بالاترین سطح قرار داشته و همین امر باعث وجه تمایز ما شده است.


شرکت خدمات مسافرت هوایی ، گردشگری و زیارتی طلوع یاران دارای مجوز رسمی به شماره ( ۱۰۵۶۱- ۱۲۹ ) از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همچنین مجوز شماره ( ۲۱۵/۶۸۳- ۸۰۱۰ ح ) از سازمان هواپیمائی کشوری و نیز مجوز رسمی از سازمان حج و زیارت و شرکت قطارهای مسافربری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر با تعداد ۱۲ نفر نیروی متخصص و کارآمد در بخش های  حسابداری و امور مالی ، فروش بلیط قطار ، فروش بلیط هواپیما ، فروش تورهای داخلی ، خارجی و طبیعت گردی و کاروانهای زیارتی عتبات عالیات و عمره مفرده  و نیز صدور گواهینامه رانندگی بین المللی در حال خدمت رسانی به همشهریان و مشتریان گرامی خود می باشد .


ضمناً به اطلاع کلیه همشهریان و هم استانیهای عزیز میرساند که کلیه تورهای داخلی و خارجی این شرکت با اقساط ۱۰ الی ۳۰ ماهه حتی بدون پیش پرداخت میباشند .
امید اینکه بتوانیم رضایتمندی هر چه بیشتر شما همراهان همیشگی و همشهریان محترم را برآورده کنیم و خدمتگذار شایسته ای برای تمامی شهروندان و مردم عزیز باشیم انشاالله